Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Hant aréna (Športová hala Pasienky)

Hant aréna (Športová hala Pasienky)

Adresa: Trnavská cesta 29, 832 84 Bratislava

Pre obyvateľov Bratislavy dobre známa HANT aréna, športová hala Pasienky sa nachádza na súčasnej križovatke Trnavskej cesty a Bajkalskej ulice už od roku 1960.  V priebehu svojej histórie bola a neustále je dejiskom mnohých športových a kultúrnych podujatí. Pravidelne sa v nej odohrávajú zápasy domáceho basketbalového a hádzanárskeho klubu Inter, ale aj mnohé športové a kultúrne podujatia.

Športová hala s kapacitou 4 500 ľudí je nielen neoddeliteľnou súčasťou Bratislavy, ale najmä športovým stánkom, ktorý si vyžaduje neustálu starostlivosť. Za posledné roky sa v hale úspešne vymenila osvetľovacia sústava a inštalovala moderná výsledková tabuľa. V priebehu roka 2015 sa vedenie Asociácie športových klubov Inter Bratislava pustilo do modernizácie vnútorných priestorov, ktorá zahŕňala najmä inštaláciu jednotlivých sedadiel namiesto doterajších laminátových lavíc. Návštevníci haly majú momentálne k dispozícií 3414 samostatných sedadiel v hľadisku, z toho 255 sedadiel vo VIP zóne. Zvýšený komfort pre divákov zabezpečuje aj rozšírená kapacita občerstvenia, či športová kaviareň prepojená s vynovenými VIP priestormi.

Tenisová hala

Tenisová hala

Adresa: Trnavská cesta 33, 832 84 Bratislava
Telefón: 02 / 443 71 391
Fax: 02 / 443 71 391
E-mail: tenis(zavináč)askinter.sk
Web: http://www.askinter.sk

Tenisová hala AŠK Inter Bratislava na Trnavskej ulici sa môže pochváliť vynikajúcim športovým zázemím - pevná hala s dvomi dvorcami s kvalitným povrchom Taraflex, so sociálnym zariadením a výborne fungujúcou reštauráciou, desať antukových dvorcov, z ktorých sú štyri prekryté v zimných mesiacoch nafukovacími halami. Tak ako v minulosti, aj v súčasnosti sa tu skúsení tréneri venujú výkonnostnému tenisu, mládež sa zúčastňuje na mnohých turnajoch po celom Slovensku ako aj v zahraničí. Priestory klubu využíva veľké množstvo rekreačných hráčov aj z radov seniorov, ktorí tu trávia príjemné chvíle na relax či už vo dvojiciach alebo v spoločensky obľúbených štvorhrách. Väčšina z nich má dvorce prenajaté abonentne po celý rok, ale sú aj takí, ktorí prichádzajú len sporadicky. Tenisové dvorce je možné si objednať aj na hodinu cez sekretariát klubu telefonicky alebo osobným kontaktom.


Rezervácie tenisových kurtov        0911 523 133

Gymnastická hala

Gymnastická hala

Adresa: Trnavská cesta 33, 832 84 Bratislava
Telefón: 02 / 44 45 55 50
Fax: 02 / 44 45 55 50
E-mail: sekretariat(zavináč)askinter.sk
Web: http://www.askinter.sk

Špecializovaná gymnastická telocvičňa AŠK Inter Bratislava na Trnavskej ulici svojim zariadením spĺňa podmienky pre tréningy športovej gymnastiky na vyššej úrovni. Ako jediná v Bratislave disponuje molitanovými jamami, ktoré sú nevyhnutným predpokladom pre nácvik najnáročnejších gymnastických prvkov. V hale trénujú pretekárky klubu športovej gymnastiky a tiež mládež, ktorá tu získava základy gymnastiky bez ohľadu na výkonnostnú úroveň. Poskytujeme priestor a trénerov pre tímy iných športov, ktoré potrebujú gymnastiku ako doplnkový šport.

V prípade záujmu o prenájom gymnastickej haly je potrebná osobná konzultácia, nakoľko priestory sú zariadené špecializovaným gymnastickým značkovým náradím vysokej ceny a doterajšie negatívne skúsenosti s nájomníkmi si to vyžadujú.


Ingrid Potisková               0905 477 473


Kolkáreň

Kolkáreň

Adresa: Turčianska 46, 82109 Bratislava
Telefón: 0907 737 902
E-mail: zajko.marek(zavináč)gmail,com
Web: http://www.askinter.sk

Kolkáreň AŠK Inter Bratislava na Trenčianskej ulici patrí svojím vybavením medzi najkvalitnejšie na Slovensku. Na prenájom slúži širokej verejnosti a keďže okrem 6 profesionálnych kolkárskych dráh disponuje zasadačkou, je vhodná aj na firemné akcie.

Kolkáreň sa ponúka na prenájom zvyčajne väčším skupinám na minimálnu dĺžku dve hodiny. V prípade záujmu menších skupín, resp. jednotlivcov je vstup do objektu konzultovaný individuálne. 

Cena za prenájom sa určuje na základe dohody s prevádzkovateľom kolkárne. 

Kolkársky klub nemá k dispozícií športovú obuv na zapožičanie, návštevníci si musia priniesť vlastnú obuv adekvátnu k športu.

Lodenica

Lodenica

Adresa: Vlčie Hrdlo, 80000 Bratislava
E-mail: sekretariat(zavináč)askinter.sk

Lodenica AŠK Inter Bratislava sa nachádza vo Vlčom hrdle v blízkosti dunajskej hrádze. Disponuje vlastným veľkým oploteným areálom s hangármi pre lode, šatňami a sociálnymi zariadeniami, dvomi spoločenskými miestnosťami, posilovňou a vonkajším multifunkčným ihroskom na basketbal, volejbal, futbal či hokej.

Lodenica členom klubu poskytuje aj možnosť na prenájom garáže, neformálne stretnutia pri ohnisku alebo možnosť využitia veľkej a malej spoločenskej miestnosti na súkromné účely ako oslavy výročí a pod.

V blízkosti Lodenice sa nachádza niekoľko bufetových a reštauračných zariadení, kde sa členovia klubu môžu občerstviť. Návštevníci Lodenice navyše môžu využiť aj bezprostrednú blízkosť dunajskej hrádze na behanie, rekreačné korčulovanie a bicyklovanie.