Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Majstrovstvá Slovenska v pádlovaní na kajakárskych trenažéroch

Kanoistika24.02.2016 11:35

Pretekári kanoistického klubu AŠK Inter Bratislava svoju "zimnú" prípravu odštartovali už v januári tohto roku účasťou na Majstrovstvách Slovenska v pádlovaní na kajakárskych trenažéroch, ktoré sa konali 30. januára v bratislavskom nákupnom centre AVION. Pod vedením trénera Imricha Bugára klub reprezentovali dvaja kajakári vo viacerých kategóriach:

Adam Bende (mimochodom vyhlásený za najlepšieho športovca za kanoistický klub AŠK Inter za uplynulý rok 2015) sa v kategórií 1000 m chlapci umiestnil na 2. mieste s časom 4:50.95 a v kategórií 200 m chlapci si vybojoval 4. priečtu s konečným časom 0:50.49.

Martin Vindiš si vypádloval krásne 1. miesto v skupinových pretekoch v kategórií 200 m kadeti s časom 0:42.97  a vo finále rovnakej kategórie sa umiestnil na 4. mieste s finálnym časom 0:43.80.