Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Júlový sumár kanoistov

Kanoistika28.07.2017 15:55

V priebehu júla sa pretekári kanoistického klubu zúčastnili 3 súťaží: Novácka 500vka, Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa a Pohár mládeže, ktorý sa konal na bratislavskom Zemníku:

 

 

Novácka 500-vka, 45.ročník (1.7 – 2.7.)

 

Gabriel Rudišin

R1  K1 Chlapci 13  500 m                4.miesto

R1  K2 Chlapci 13  500 m                4.miesto (v kanoe s: Matúš Benko)

M2  K1 Chlapci 13  500 m                6.miesto

R3  K1 Chlapci 13  200 m                1.miesto

M1  K2 Chlapci 13 + 14  500 m       4.miesto (v kanoe s: Matúš Benko)

R1  K2 Chlapci 13 + 14  200 m       4.miesto

M3  K1 Chlapci 13  200 m               4.miesto

 

Matúš Benko

R1  K2 Chlapci 13 + 14  500 m       4.miesto (v kanoe: s Gabriel Rudišin)

R1  K1 Chlapci 13  500 m               5.miesto

M1  K2 Chlapci 13 + 14 500 m        4.miesto (v kanoe s:Gabriel Rudišin)

R1  K2 Chlapci 13 + 14  200 m       4.miesto (v kanoe s: Gabriel Rudišin)

R4  K1 Chlapci 13  200 m               4.miesto

M2  K1 Chlapci 13  200 m               5.miesto

 

Martin Vindiš

R2 K1   Juniori   500 m                     5.miesto

M   K1   Juniori   500 m                    11.miesto

F    K2   Juniori   500 m                     6.miesto (v kanoe s: Tomáš Tamka –KOM)

R2  K1   Juniori   200 m                     5.miesto

M   K1   Juniori   200 m                     2.miesto

F    K1   Juniori   200 m                     7.miesto

F    K2   Juniori   200 m                     4.miesto (v kanoe s: Tomáš Tamka – KOM)

 

Kompletné výsledky nájdete tu: http://www.kanoe.sk/podujatia-sr/292-novacka-patstovka-45-rocnik-vysledky/

 

 

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa (8.7. – 9.7.)

 

Gabriel Rudišin

F     K1 Chlapci  13  2000 m             7.miesto

R4  K1 Chlapci  13  200 m               1.miesto

R2  K2 Chlapci  13 + 14  200 m       5.miesto (v kanoe s: Matúš Benko)

M1  K1 Chlapci  13  200 m               5.miesto

 

Matúš Benko

F     K1  Chlapci  13  2000 m          18.miesto

R3  K1  Chlapci  13    200 m            4.miesto

R2  K2  Chlapci  13 + 14  200 m      5.miesto

 

Martin Vindiš

R1 K1  Juniori   200 m                       5.miesto

F   K2   Juniori   200 m                       3.miesto

 

Kompletné výsledky nájdete tu: 

https://baracuda.canoe.sk/public/default/vysledky/110

 

 

Pohár mládeže (22.7. – 23.7.) – BA Zemník

 

Gabriel Rudišin

R1  K1  Chlapci  13  1000 m                 5.miesto

M   K1   Chlapci  13  1000 m                 3.miesto

F    K2   Chlapci   13 + 14  1000 m        7.miesto

F    K1   Chlapci   13  1000 m                9.miesto

 

Matúš Benko

R2  K1  Chlapci  13  1000 m                  5.miesto

M   K1   Chlapci  13  1000 m                  5.miesto

 

Martin Vindiš

R2  K2  Juniori  1000 m                         5.miesto

F     K2  Juniori  1000 m                        3.miesto (v kanoe s: Tomáš Tamka)

 

Oliver Varga

F    K1   Chlapci  11 1000 m                  8.miesto

 

Kompletné výsledky nájdete tu:

https://baracuda.canoe.sk/public/default/vysledky/112


 

Najbližšie preteky čakajú kanoistov Interu budúci víkend, 4. - 6. augusta, kedy sa so svojími súpermi opäť stretnú na Zemníku, tentokrát pro Majstrovstvách SR krátke trate.