Asociácia športových klubov Inter Bratislava

9.kolo: Víťazná cesta Interu

Hádzaná25.11.2016 16:34

Interistky predviedli uplynulú nedeľu v Hlohovci úžasný výkon a porazili domáce družstvo, ktoré svietilo na prvej priečke v tabuľke. Na palubovku nastúpili s deficitom troch hráčok oproti súperovi, no napriek tomu sa mu dokázali plnohodnotne postaviť a chybné kroky Hlohovca premenili vo svoj prospech.

Duel tímov začal úvodným gólom Interu, ktorý vzápätí dorovnalo domáce družstvo. Ďalšie minúty prvélo polčasu sa viedli v duchu doťahovačiek oboch strán, nepremené zostali hody zo 7m interistky Simony Kubinovej a hlohovčanky Kisovej. V posledných piatich minútach stretnutia uštedril Hlohovec našim štyri góly, čím sa bodový stav dostal na 14:11 pre súpera.

Druhá polovica zápasu bola naďalej veľmi vyrovnaná, Interistky sa zo všetkýh síl snažili súpera. Po tom, ako bola  v 50. minúte vylúčená súperka Kisová a naše dievčatá sa dostali do psychicky zvýhodnenej pozície. Dievčatá Staršichová, Kubinová, Kochanová a Šebestová si výborne rozdelili úlohy a Hlohovcu darovali sériu gólov v pomere 1:5. Zápas tak doviedli do konca s dvojbodovým náskokom a celkovým skóre 21:23. Víťazstvom si zabezpečili posun o jednu priečku v tabuľke, domáci Hlohovec spustili na tretiu pozíciu.

Na ďalší zápas v poradí už 10. kola sa môžete tešiť 10. decembra, kedy si Inter zmeria sily s tímom v Topoľčanoch. Najbližší domáci duel odohrajú dievčatá v HANT Aréne 17. decembra.

HC Sporta Hlohovec vs. Respect Inter Bratislava:                   21:23 (14:11)

Inter:  Múdra Adriana, Lavrinčíková Lenka (2), Tóthová Monika (2),Kubinová Simona (8), Čurilová Jana, Hlásniková Sabina (1), Šebestová Jana (1), Pončáková Tatiana (1), Kochanová Silvia (6), Staršichová Zdenka (4)

Hlohovec: Kisová Krristína (7), Csádiová Veronika, Gašparovičová Dominika (1), Skaličanová Ivona, Janková Michaela, Pavlíková Dominika (4), Sedláčková Silvia, Kosmina Vlada (2), Kašníková Kristína (1), Csáková Simona, Krajčovičová Romana (4), Luščonová Martina (2), Dávidková Lucia

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler