Asociácia športových klubov Inter Bratislava

16. kolo ligy opäť víťazne pre INTER

Hádzaná04.04.2019 23:22

Domáci zápas 16.kola ligy odohrali naše interistky 30. marca, v sobotu. Na palubovku HANT Arény sa postavili pri tímu HK Slávia Partizánske. Duel začal úspešnou strelou Partizánskeho do bránky nášho družstva hnedˇ v prvej minúte zápasu. Naše dievčatá však nelenili a útok v priebehu niekoľkých sekúnd vrátila Tatiana Pončáková. Nasledoval ďalší gól Janky Šebestovej, ktorá náš tím uviedla do vedenia 2:1. Nastolený náskok sme si udržiavali po celý zvyšok hry. Polčas zápasu Interistky ukončili so skóre 16:8 a aj napriek tomu, že v druhom polčase Partizánske zmobolizovalo svoje sily, koniec zápasu sme doviedli do víťazného gongu so 4-bodovým náskokom 30:24.

Po tomto víťazstve sa tím Interu naďalej udržuje na 4. priečke priebežnej tabuľky výsledkov.

Ďalší zápas odohrajú hráčky už tento víkend, 7.apríla o 13:30 opäť v domácej HANT Aréne.

Nenechajte si újsť 17.kolo a príďte podporiť náš tím, ktorý zabojuje proti HC Sporta Hlohovec! :)


Respect Inter Bratislava vs. HK Slávia Partizánske: 30:24 (16:18)


Kompletné výsledky zo zápasu nájdete tu


bonus veren siteler deneme bonusu deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler