Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Finálové kolo Pohára Federácií

Športová gymnastika21.11.2017 15:00

Finálové  4. kolo máme úspešne za sebou! :)

V piatok 17. a sobotu 18.11 v Liberci prebehlo posledné kolo Pohára federácií.

Veľkú úrodu medailí sme zozbierali v kategórii ND. Zlatú medailu v kategórii jednotlivkýň opäť jednoznačne obhájila Simonka Sivá. Druhé miesto si vybojovala Sofi Vaceková. A tak naše dievčatá obsadili prvé dve miesta v najpočetnejšej kategórii spomedzi veľkej konkurencie 49 pretekárok! Krásnu zostavu zacvičila Bibka Balážová, ktorá sa umiestnila na 9.mieste. Veľkú pochvalu za bojovnosť by sme chceli vysloviť Táničke Turóciovej, ktorá napriek popletenému začiatku zostavy a slzavým očiam docvičila celú choreografiu. Zlatú medailu si odniesol v kategórii jednotlivca aj Peťko Galla. Bronzovú medailu si odniesla pätica v zložení Lucka Herényiová, Niki Nováková, Bibi Balážová, Simonka Sivá a Sofi Vaceková. V kategórii aerobic dance získali striebro Peťko Galla, Danielka Lapšanská, Sophi Kaštanová, Sofi Vaceková, Bibi Balážová, Tánička Turóciová, Rebecca Lattová a Simonka Sivá.

V kategóriách NG a AG1 sme tentokrát medaile nezískali. O to väčšiu motiváciu máme do ďalšej sezóny, v roku 2018.

V decembri niektoré z našich dievčat čaká ešte medzinárodná súťaž vo Švajčiarsku. Ostatní majú už v tejto sezóne voľno. Ale nie je voľno ako voľno -  Hor sa do nových choreografií a prvkov obťažnosti! :)

Výsledky súťaže nájdete v prílohach nižšie:

ND DANCE Total  -  ND GR Total  -  ND IM Total  -  ND IW Total   -  ND TR Total  -   NG IW Total  -  NG TR Total  -  AG1 GR Total  -  AG1 IW Total AG1 TR Total  -  AG2 IW Tota


Foto: Finálová zostava aerobiku Inter

Zdroj: http://interaerobic.sk/