Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Majstrovstvá SR v pádlovaní

Kanoistika04.02.2019 20:16

V sobotu 2. februára 2019 sa v Bratislave uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v pádlovaní na trenažéroch AVION 2019. Zúčastnilo sa ich vyše 70 pretekárov zo 16 slovenských klubov. Keďže program bol plne nabitý, bolo sa na čo pozerať celý deň. Súťažilo sa na tratiach 200 metrov a 1000 metrov v 12 vekových kategóriách. Všetci sa do finále museli prebojovať cez rozjazdy. Preteky sa každoročne stretávajú s priaznivou odozvou publika, ktoré si rado pozrie hviezdy rýchlostnej kanoistiky v tejto netradičnej disciplíne.

Popri slovenských kanoistických reprezentatov si na trenažér sadli i pretekári Interu: Oliver Varga, Martin Benko a Martin Vindiš.

Oliver Varga sa v kategórii K1 Chlapci 13 1000m umiestnil na treťom mieste s časom 00:05:46,58. Na 200m trati si vybojoval šieste miesto s finálnym časom 00:01:05,13.

Martin Benko pretekal v skupine  K1 Kadeti. Na 1000 m trati sa umiestnil na štvrtom mieste s časom 00:05:02,34, 200 m trať úspešne zvládol s časom 00:00:48,05, začo si zaslúžil tretiu priečku.

Martin Vindiš v kategórii  K1 Muži 200m si v rozplavbe zahviezdil na treťom mieste s časom 00:00:39,66, finálová jazda mu vyšla s časom 00:00:39,76, čo stačilo na štvrté poradové miesto.

Zimnú súťaž majú kanoisti úspešne za sebou a môžu sa chystať na preteky do riadnej vody! :)
Najbližšia súťaž ich čaká až koncom apríla, a to Majstrovstvá SR v maratóne.

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler