Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Mladšie dorastenky na turnajoch

Hádzaná23.03.2016 16:14

Mladšie dorastenky Hádzanárského družstva Respect Inter Bratislava sa v nedeľu 13. marca 2016 zúčastnili prvého turnaja jarnej časti 1.regionálnej ligy v skupine o 7-12.miesto, ktorý sa odohrával v Modre.

Prvým súperom dorasteniek bola Senica, s ktorou sa na ihrisku dievčatá stretli po prvý raz. Prvý polčas mali obe družstvá výbornú obranu, z čoho vyplýva aj výsledok 4:3 pre domáce Seničanky. V polovici druhého polčasu bol stav 7:7 a oba tými mali rovnakú šancu na úspech. Žiaľ, po dvojminútovom vylúčení našej hráčky sa ujali vedenia domáce, ktoré využili svoju presilovú hru a odskočili nám o tri góly. Viacerými individuálnymi chybami na konci zápasu sme sa pripravili o víťazstvo a konečný výsledok bol 11:8 pre Seničanky.

Diana Szulcsányi (4), Miriam Jeníčková (2), Michaela Vakoničová (1), Adriana Jurická (1)

Dievčatá čakal ešte jeden zápas a to proti Topoľníkom, s ktorými sa stretli už v prvej jesennej časti turnaja. Vtedy Interáčkam ušlo víťazstvo o 3 góly (9:12) a mali Topoľníkom, čo oplácať.

Svojou bojovnosťou od začiatku zápasu ukázali, že vyhrávať vedia a to aj po nepeknom zranení Mišky Vakoničovej v druhom polčase, ktorá zápas nedohrala. Konečný výsledok bol 18:20 pre Inter.

Alexandra Hančíková (1), Miriam Macudzinská (2), Michaela Vakoničová (7), Diana Szulcsányi (3), Diana Sztranyovszká (5), Miriam Jeníčková (2)

Nasledujúci víkend 20. marca 2016 ich čakal druhý turnaj v poradí, ktorý sa konal v Zlatnej na Ostrove. Tam si zmerali sily s Trnavou - Modrankou a so Sencom.

V prvom zápase im ušlo víťazstvo o tri góly 8:11 (3:5). Zraneniam sme sa žiaľ nevyhli ani na tomto turnaji, kde pri obrannom zákroku zle dostúpila Miriam Jeníčková a musela byť ošetrená na pohotovosti. Jej chýbajúca obrana potom bola cítiť aj na konci zápasu a taktiež v druhom stretnutí. Hráčkam sa nepodarilo poraziť ani Senec 15:8 (7:3). Okrem Miriam Jeníčkovej nebola na turnaji ani Michaela Vakoničová (zranená na prvom turnaji) a Miriam Macudzinská (zranené koleno) a museli nastúpiť štyri staršie žiačky. Tie svojimi výkonmi milo prekvapili a odniesli si nové skúsenosti zo zápasov.

Ďalší turnaj sa bude hrať 10. apríla v Senici. Veríme, že sa zranené dievčatá dovtedy uzdravia a budú môcť nastúpiť na zápasy proti domácej Senici a Zlatnej na Ostrove.

Gratulujeme k prvej výhre Čaviny a tešíme sa na ďalšie úspechy bez zranení =)

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler