Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Prvé jarné víťazstvo Interu

Hádzaná27.02.2019 10:00

Hádzanársky tím Inter Respect Bratislava uplynulú sobotu odohral prvý zápas jarnej časti súťaže proti Nesvadom. Naše žltočierne družstvo nastúpilo na domácu palubovku s veľmi dobrým nasadením. Nepochybne k tomu prispeli aj posledné úspechy ešte z roku 2018, kedy po ukočírovaní situácie v tíme vyhrali s prehľadom tri zápasy za sebou. Dostali sa tak opäť do popredných priečok tabuľky, čím si zabezpečili kľudný nástup jarnej časti.

Súboj proti Nesvadom zobrali pevne do svojich rúk hneď z úvodu stretnutia. Súperky nemali šancu dostať sa k vedeniu počas celého zápasu. Prvý polčas si Inter vybojoval prevahu 17:9, druhý polčas ukončili s desať bodovým náskokom 32:22.

Respect Inter Bratislava vs. Nesvady - 17:9 (32:22)

Za Inter hrali:

Adriana Múdra, Lenka Lavrinčíková (2), Natália Csenkeyová (1), Katarína Augustinovičová, Sabina Hlavatá (3), Jana Šebestová (1), Linda Lomjanská (5), Tatiana Pončáková (7), Jana Čurilová (4), Petra Beňušková (6), Anna-Mária Korčeková (3), Erika Kollárová

Za Nesvady hrali:

Csilla Nagy, Sabina Gálová (2), Klaudia Miškovičová (1), Evelin Kenderová, Brigitta Rudyová, Baetrix Kládek (1), Nikolett Kóšová (1), Edina Harisová (5), Karin Zacharová (7), Vanesa Ryšavá (2), Boglárka Pethes (1), Lilla Csontos, Barbora Molnárová (2)

Kompletný rozpis zo zápasu nájdete na stránke Slovenského hádzanárskeho zväzu.

V poradí trinásty zápas sezóny odohrajú naše hráčky v nedeľu, 03.marca o 17:00 hod v Seredi.