Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Opätovný triumf Interu

Hádzaná28.02.2018 22:28

Naše dievčatá odohrali uplynulú sobotu, 24.februára 2017 zápas 13. kola prvej ženskej ligy v Dunajskej Strede.  Súpera sme privítali na domácej pôde naposledy v septembri na začiatku sezóny, kedy oba tímy mali takmer prázdne štíty. Derby sme vtedy ukončili výherne so skóre 31:19. Tentokrát sa Dunajská Streda pred zápasom nachádzala na piatej priečke tabuľky s pomerom výhier 8:4. Žltočierne hádzanárky povzbudené minulotýždňovou výhrou nad ŠKP tak mali perfektné podmienky na opätovné porazenie súpera. Úvod zápasu si podchytili dunajskostredčanky dvoma gólmi, ktoré však Inter v priebehu prvých minút vyrovnal. Celý polčas stretnutia bol veľmi vyrovnaný, tímy sa vo veľmi tesnom závese striedali vo vedení. Ten si Inter pred odpískaním prestávky utvrdil gólom, čím si zabezpečil trojbodový náskor pred Dunajskou Stredu 16:19. Po zvyšok stretnutia Inter naďalej systematicky hádzal góly do súperovej bránky, čím mu nedovolil dostať sa do vedenia. Zápas vyhrali naše interistky so skóre 27:35. Utvrdili si tak vedúce postavenie v tabuľke :)

Ďalšie stretnutie čaká naše hádzanárky nasledujúci víkend, 04.marca (nedeľa) o 15:00 hod v HANT Aréne proti družstvu Nesvady-Imeľ

Dunajská Streda vs- Respect Inter Bratislava         27:35 (16:19)