Asociácia športových klubov Inter Bratislava

19. kolo: Močenok - Inter

Hádzaná27.04.2017 14:47

Hádzanárky majú za sebou 19. zápas sezóny, ktorý odohrali uplynulú sobotu v Močenku. Inter súpera v HANT Aréne privítal už v novembri v priebehu jesennej časti. Vtedy bratislavský tím zmaximalizoval výhodu domáceho prostredia a zápas ukončil s viac ako dvojnásobným počtom bodov 38:16. Močenok sa na jarnú odvetu pripravil a hneď v prvej minúte duelu daroval Interu úvodný gól - ten naše hráčky dorovnali po niekoľkých minútach. Po zvyšok polčasu si Inter držal jemný náskok, ktorý ukončil so skóre 11:12. Vo vedení Interistky zostali aj v druhej polovici stretnutia a vďaka vydareným zákrokom odchádzali domov s ďalším bodom v tabuľke.

Ďalší zápas hádzanárky odohrajú už túto nedeľu v HANT Aréne o 15:00 hod. proti HC Sporta Hlohovec. Viac sa dozviete tu.

HK Junior Močenok vs. Respect Inter Bratislava  - 20:25 (11:12)

Za Inter hrali: Adriana Múdra, Lenka Lavrinčíková, Natália Csenkeyová, Klaudia Darázsová (2), Martina Vaninová, Libuša Kubáňová, Simona Kubinová (12), Sabina Hlásniková (3), Jana Šebestová (1), Tatiana Pončáková (7), Anna – Mária Marčeková, Barbora Plávalová

Tréner: Katarína Mocinecová

Za Močenok hrali: Mária Lovászová, Kristína Rábeková (3), Tamara Šoková, Zuzana Bocánová (1), Alexandra Chudáčiková, Lucia Lenčéšová (3), Patrícia Dianová (4), Denisa Szárková (5), Michaela Karlubíková, Martina Šípková (1), Barbora Kuklová

Tréner: Štefan Kelemen

Kompletný zápis zo zápasu nájdete tu: Močenok vs. Inter

Zdroj: slovakhandball.sk

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler