Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Prehra Interu v 18. kole

Hádzaná17.04.2019 22:00

Po minulotýždňovom dueli, kedy hráčky Interu utrpeli prehru so súperom HC Sporta Hlohovec 24:33, odohrali naše Interistky 18.kolo súťaže proti tímu Zlatná na Ostrove. Úvod stretnutia hral v prospech domáceho družstva vďaka úspešným strelám Sabiny Hlavatej, Natálie Csenkeyovej, Tatiany Pončákovej, či Simony Kubinovej. Zlatná na ostrove však držala veľmi vyrovnané tempo zápasu a koniec polčasu dohrali s dvojbodovým závesom oproti nášmu tímu - 15:13. V priebehu druhého polčasu si Inter udržiaval náskok pred Zlatnou až do 53. minúty stretnutia, kedy skóre dorovnala Dominika Talianová do stavu 21:21. Aj keď do ukončenia zápasu zostávalo pomerne veľa času, Zlatná na ostrove sa pevne chytila výherného rytmu a náš tím porazila 22:24.

Inter sa tak ocitol na piatej priečke priebežnej tabuľky výsledkov.

Ďalší, tentokrát už 19. zápas sezóny žltočierny tím odohrá po veľkonočných sviatkoch, 28. apríla proti Topolčanom.

Respect Inter Bratislava vs. Zlatná na ostrove - 22:24 (15:13)