Asociácia športových klubov Inter Bratislava

18. kolo prvej ženskej ligy

Hádzaná13.04.2017 13:39

Uplynulú sobotu odohrali Interistky 18. kolo prvoligovej súťaže v hádzanej na domácej pôde v HANT Aréne, kde privítali doposiaľ najťažšieho súpera jarnej časti – lídra tabuľky Bánovce nad Bebravou. Bilanciou na výhry ako aj bodovo boli obe družstvá pred zápasom veľmi vyrovnané a tak nikto dopredu nevedel určiť, ktorý z tímov je vo výhode. V takomto duchu začal aj samotný duel. Úvodný triumf Simony Kubinovej v druhej minúte stretnutia bol už po niekoľkých sekundách vyrovnaný gólom od súperky Matušincovej. Jednobodové doťahovanie sa pre Inter oddialilo v osemnástej minúte, kedy Bánovce získali štvorbodový náskok. Ten však žlto-čierne hráčky svedomito vyrovnali a polčas ukončili so skóre 18:17. Druhú polovicu stretnutia si už Inter Bánovčanky nepripustil k telu a zostal vo vedení až po zvyšok hry. Celý zápas bol skutočne náročný, no vďaka dobrej spolupráci našich hráčok zostali Bánovce nad Bebravou porazené a doma si Inter nechal ďalší bod. :)

Počas veľkonočných sviatkov si Interistky oddýchnu a za 19.kolom súťaže pocestujú nasledujúcu sobotu, 22. apríla do Močenku.

Respect InterBratislava vs. Jednota Sokol Gábor Bánovce nad Bebravou  36:32 (18:17)