Hádzanárky začali novú sezónu!

Hádzaná25.09.2018 21:09

Už je to druhý týždeň, čo na Interi opäť ožila hádzanárska sezóna:

Nesvady vs. Respect Inter Bratislava  25:31 (13:16)

Vo vynovenom zložení vycestovali naše hádzanárky na pilotný zápas do Nesvád. Na palubovku súpera nastúpili vo vyrovnanom počte 12-12. Zápas bol veľmi vyrovnaný. Po úvodnom góle ihneď na začiatku stretnutia zo strany Nesvád, skóre po minúte a pól vyrovnala Janka Šebestová. Následne sa tímy doťahovali vo vedení. Výhernú pozíciu si Inter upevnil až ku sklonku prvej polovici zápasu, kedy stav z vyrovnaného 11:11 zmenila stálica družstva Tatiana Pončáková. Polčas sa hráčkam podaril dohrať na úspešných 13:16. Druhá polovica zápasu sa niesla v znení vedúcej pozície nášho družstva. Bezpečný náskok si držali až do konca stretnutia s výsledkom 25:31.

Za Inter hrali:

Adriana Múdra, Lenka Lavrinčíková, Klaudia Darázsová (1), Natália Csenkeyová (3), Simona Kubinová (1), Jana Šebestová (4), Linda Lumianska (5), Tatiana Pončáková (7), Lucia Tomašechová (4), Petra Beňušková (5), AnnaMária Marčeková (1), Erika Kollárová

Kompletný zápis zo zápasu nájdete tu.

Respect Inter Bratislava vs. HK Slávia Sereď 34:33 (19:14)

Druhý zápas sa uskutočnil na domácej pôde Interu - v HANT Aréne. Hráčky ho aj patrične pokrstili úvodným gólom do sereďskej bránky. Bratislavské družstvo nenechalo nič na náhodu a po zvyšok prvého polčasu si držala bezpečné vedenie. Na lavičku si išli oddýchnuť so skóre 19:14. Druhú polhodinku zápasu svoje sily nabrali aj Sereďanky a našim dievčatám začali šlapať na krk. Výsledok súperky dorovnali v 51. minúte, kedy nám strelili v poradí 29.gól. V 54. minúte prevzali vedenie do svojich rúk. Interistky sa však nevzdávali výherné skóre v priebehu niekoľkých minút opäť priklonili na svoju stranu. Zápas ukončili s jednogólovým náskokom 34:33.

Erika Kollárová, Lenka Lavrinčíková, Simona Kubinová (3), Zdenka Staršichová (7), Sabina Hlavatá (2), Jana Šebestová (1), Linda Lomjanská (2), Tatiana Pončáková (7), Lucia Tomašechová (3), Petra Beňušková (9), AnnaMária Marčeková, Simona Csáková

Kompletný zápis z druhého kola nájdete tu.

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler