Asociácia športových klubov Inter Bratislava

8.kolo: Topoľčany vs. Inter (28:27)

Hádzaná13.11.2018 20:40

Hádzanárky Interu uplynulý víkend odohrali v poradí ôsmy zápas jesennej časti sezóny proti ŠKP Topoľčany.  Dievčatá, ktoré boli v značnej presile oproti domácemu družstvu, začali duel s výherným nasadením. Úvodné tri góly Táni Pončákovej a Petry Beňuškovej vystriedala strela od skúsenej súperky Griffiths. Nasledovalo doťahovanie sa a predbiehanie vo vedení tímov, ktoré sa ukončilo polčasovou remízou 14:14.

Po prestávke sa k vedeniu opäť dostali Topoľčany, Interu sa stav podarilo vyrovnať v 35. minúte na 16:16. Zápas sa k víťaznému koncu podaril dotiahnuť súperovi z Topoľčian, ktorý vyhral nad Interom s jednobodovým náskokom 28:27.

Treba podotknúť, že žltočierny hádzanársky klub momentálne prežíva turbulentné obdobie. Na prelome nového mesiaca hráčky prekvapila správa o náhlom odstúpení trénerky Kataríny Mocinecovej z funkcie. Tú nahradila Zdenka Staršichová, ktorá momentálne zastáva aj pozíciu hráčky. Aj v dôsledku tejto situácie  bol tím nútený zúžiť počet pravidených tréningov z troch na dva.

Z pozitívneho začiatku sezóny, kedy Interistky pobili Nesvady (25:31), Sereď (34:33), Bernolákovu Košice (20:31) a remízy o Stupavou (33:33) sa stala séria 4 prehratých zápasov: Partizánske – Inter (38:30), Hlohovec – Inter (29:23), Zlatná na ostrove – Inter (28:25) a posledná tesná prehra 28:27 s vyššie spomínanými Topoľčanmi. Treba však pevne veriť a držíme palce tímu, aby opäť nabral sily na valcovanie tabuľky tak, ako sme boli zvyknutí! :)

Respect Inter Bratislava vs. ŠKP Topoľčany 28:27 (14:14)

Za Topoľčany hrali:

Krajčíková Dominika, Božiková Kristína (2), Griffiths Katarína (22), Ivanová Libuša (1), Terlandová Ivana (2), Kubáňová Libuša, Sakalošová Martina (1), Klačanská Katarína

Za Inter hrali:

Múdra Adriana, Lavrinčíková Lenka (1), Csenkeyová Natália, Augustinovičová Katarína (1), Kubinová Simona (6), Staršichová Zdenka, Hlavatá Sabina (3), Csaková Simona, Šebestová Jana, Lomjanská Linda , Pončáková Tatiana (5), Čurilová Jana, Beňušková Petra (22), Marčeková AnnaMária

Kompletný zápis zo zápasu nájdete na stránke slovenského hádzanárskeho zväzu.

Ďalší, v poradí deviaty zápas si Interistky zahrajú v sobotu, 24. novembra na domácej pôde v HANT Aréne proti HKM Šurany.

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler