Asociácia športových klubov Inter Bratislava

4.kolo: Tesná výhra Interu

Hádzaná20.10.2016 16:48

Druhý domáci zápas jesennnej časti odohrali Interistky proti tímu zo Zlatnej na Ostrove. Na palubovku nastupovali hráčky s bilanciou 2 výhry a jedna prehra z tretieho kola, čo tvorilo dobrý základ na ďalší úspešný zápas Prvé minúty stretnutia začali veľmi neurčito, pričom úvodný gól súpera padol až v polovici tretej minúty. Bodový rozdiel však takmer okamžite vyrovnala hráčka Simona Kubinová. V priebehu ďalšej minúty úspešne skórovala aj Tatiana Pončáková, ktorej lopta skončila v súperovej bránke v priebehu zápasu ešte štyrikrát. Rovnakým tempom pokračovali Interistky aj v nasledujúcoch minútach domáceho zápasu. Tímu zo Zlatnej sa podarilo dobehnúť žltočierne družstvo ku koncu 18-tej minúty, kedy na tabuli svietil stav 9:9. Ten v priebehu niekoľkých sekúnd opäť zmenila  Táňa Pončáková. Do polčasu si tímy vymenili ešte niekoľko gólov a oddýchnuť si išli so skóre 15:12 pre domáci Inter.

Začiatok druhého polčasu podchytila Janka Šebestová, čím svojmu tímu zabezpečila štvorbodový náskok. Výhru v rukáve malo bratislavské družtvo aj naďalej, v 50-tej minúte viedlo až o šesť bodov. Vtedy sa súper zmobilizoval a začal takticky útočiť na našu bránku a dotiahol sa na stav 23:22. V poslednej minúte stretnutia zaútočila Viktória Olajosová zo Zlatnej na našu bránku strelou zo 7m. Vďaka šikovnému zákroku našej brankárky Adi Múdrej si však Inter udržal vedenie a v tabuľke výsledkov si pripísal ďalšie dva body.

Piate kolo prvej ženskej ligy odohrajú hádzanárky už túto nedeľu v Michalovciach proti domácemu družstvu.

Respect Inter Bratislava vs. Handball Zlatná na ostrove – 23:22 (15:12)

Za Inter hrali: Múdra Adriana, Csenkeyová Natália (1; vyluč.2,min), Darázsová Klaudia (2; napom.), Tóthová Monika, Kubinová Simona (3), Čurilová Jana (3; napom.; vyluč. 2min), Hlásniková Sabina (6; vyluč.2min), Šebestová Jana (2; 2x vyluč.2min), Pončáková Tatiana (5), Kochanová Silvia (1), Staršichová Zdenka (2x vyluč.2 min), Mártonová Alexandra

Za Zlatnú na Ostrove hrali: Bundová Lenka, Szaboóvá Julianna (2), Szalaiová Silvia (4; vyluč.2min), Olajosová Viktória (3; neprm.7m), Zakál Tamara, Kasznáorvá Marianna (1), Šebenová Lýdia (1; napom; 2x vyluč.2min), Dohnancová Evelína (5), Nagyová Orsolya (2; napom.), Svec Somogyi Réka (2; vyluč.2 min), Talárová Petra (2; nepr.7m; vyluč.2min), Tóthová Vivien (nepr.7m; 2x vyluč.2min), Szabóová Monika (4)

Priebeh zápasu:

0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 5:4, 6:4, 7:4, 8:4, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 12:10, 13:10, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12

16:12, 16:13, 17:13, 17:14, 18:14, 18:15, 19:15, 19:16, 20:16, 20:17, 21:17, 22:17, 23:17, 23:18, 23:19, 23:20, 23:21, 23:22

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler