Asociácia športových klubov Inter Bratislava

15.kolo: Stupava - Inter

Hádzaná11.03.2016 09:27

Za 15.kolom 1.ženskej ligy vycestovali hádzanárky Respect Inter Bratislava do Stupavy.  Aj napriek tomu, že družstvo nastúpilo na palubovku súpera oslabené neprítomnosťou troch hráčok: Tatiany Pončákovej, Klaudie Darázsovej a Natálie Csekeyovej, zápas držali po celý čas pevne pod svojou kontrolou. V polčase duelu si hráčky udržali šesťbodový náskok nad súperom a na lavičku si išli oddýchnuť so skóre 14:20. Druhý polčas pokračoval obdobnom tempe a dobre zostavenému tímu zo Stupavy nedali možnosť stav zmeniť. Zápas s aim podarilo dotiahnuť s konečným skóre 26:34. Výbornú prácu odviedla Zuzka Huttová spolu s Aničkou Neštickou, ktoré strelili dohromady 19 gólov. Dobrý výkon odviedli aj obe branárky.

Ďalší zápas tohtoročnej sezóny odohrajú hádzanárky Interu na domácej pôde v HANT aréne po Veľkej noci – 4. apríla proti Bánovciam nad Bebravou. Momentálne družstvo svieti na 3. pozícií v tabuľke predbežných výsledkov, no bodový stav jednotlivých tímov je veľmi tesný. Do pokračovania sezóny ostáva dostatočne dlhý čas na prípravu a doladenie formy hráčok, na palubovku sa vráti aj zo zranenia zotavená Silvia Kochanová.  Podľa trénera Petra Hložeka ide zatiaľ všetko podľa plánu a takto skompletizované družstvo bude mať šancu na dobré umiestnenie.

HK Tatran Stupava vs. Respect Inter Bratislava – 26:34 (14:20)

Inter: Adriana Múdra, Lavrinčíková Lenka (2), Kalmanová Jana (3), Šejirmanová Marianna, Kubínová Simona (3), Čurilová Jana (2), Hlásniková Sabina (3), Šebestová Jana (2), Neštická Anna (6), Huttová Zuzana (13), Kollárová Erika

Stupava: Balážová Kristína, Huňarová Natália, Kalmarová Zuzana (3), Kovácsová Lucia (7), Jurigová Nikola (2), Havlová Lucia, Gašpareková (3), Klamová Ema, Kurčinová Diana, Ďurechová Barbora (5), Janšáková Zuzana (5), Švehlová Karin, Puškáčová Michaela, Gašpareková Ivana (1)

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler