Asociácia športových klubov Inter Bratislava

Medzioblastné stretnutie dorastu v Košiciach

Atletika24.05.2016 16:12

Vo farbách Atletického zväzu Bratislavy súťažili v nedeľu na Medzioblastnom stretnutí dorastu v Košiciach aj naši atléti.
Úspešné preteky odštartovala Natália Bučičová víťazstvom. V disciplíne 400 m prekážky nechala za sebou všetky súperky s viac než 3-sekundovým náskokom. Taktiež pomohla bratislavskej štafete na 4x100 m k zisku bronzu.
Tretie miesto dosiahol aj Oliver Murcko na dvestometrovej trati. Jeho čas 23,13 bol o sekundu lepší ako predošlý osobný rekord v tejto disciplíne. V šprinte na 100 m mu chýbalo trochu šťastia, keď sa musel uspokojiť s nepopulárnym 4. miestom. Oliver bol tiež členom štafety na 4x100 m, v ktorej obsadili dorastenci rovnakú priečku ako dorastenky. V bronzovom kvartete nechýbal interák Michal Polák, ktorý pár hodín predtým dosiahol na osemstovke životné maximum v čase 2:09,17.
Atletický zväz Bratislavy obsadil celkovo 4. miesto. Okrem Natálie Bučičovej dosiahli z AZB víťazstvá ešte Marcel Žilavý (110 m prek, diaľka) a Jakub Kopiar (2000 m prek) z Malaciek.

deneme bonusu bonus veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler