Asociácia športových klubov Inter Bratislava

ŠKP Bratislava - Respect Inter Bratislava (21:37)

Hádzaná21.09.2017 15:08

Uplynulý víkend Inter odohral prvý zápas sezóny. Za svojím súperom tím nemusel ísť ďaleko, pilotný duel totiž odohrali v Mlynskej doline proti novačikovi prvej ligy žien – ŠKP Bratislava. Náš žltočierny káder posilnený dvomi novými hráčkami Lindou Lomjanskou a Luciou Tomašechovou, ktoré do tejto sezóny prestúpil práve z ŠKP, išiel suverénne za víťazstvom hneď od úvodu zápasu. Prvý polčas dohrali s desaťbodovým náskokom 10:20, za druhý polčas sa im náskok podaril zvýšiť a zápas ukončiť so skóre 21:37. Za najväčší počet gólov vďačíme Táni Pončákovej, ktorá skórovala 12-krát, no lopta išla aj nováčke Lucii Tomašechovej so siedmimi gólmi, či Simone Kubinovej so šiestimi gólmi.

Ďalší zápas odohrajú hádzanárky tento víkend v nedeľu o 15:30 hod na domácej pôde HANT Arény proti ďalšiemu novačikovi v súťaži – MŠK Dunajskej Strede.