Asociácia športových klubov Inter Bratislava

3.kolo Pohára Federácií v športovom aerobiku

Športová gymnastika18.10.2017 21:22

A môžeme si vydýchnuť. My organizátori, súťažiaci, rodičia, rozhodcovia, tréneri…

Súťaž prebehla v poriadku a bez zranení. Každý účastník bol ocenení. Súťažiaci aj rozhodcovia podali skvelé výkony a aj my sa môžeme pochváliť výsledkami, ktoré si naše interácke deti vybojovali 

V kategórii najmladších – NG – Trio, získali dievčatá v zložení Emmka Kaštanová, Agátka a Grétka Kossányi bronzovú medailu. V individuálnych zostavách obsadila 3. miesto aj Rebecca Lattová.

V kategórii mladších žiakov sme ukoristili hneď niekoľko medailí!  :)

Simonka Sivá si svojim skvelým výkonom vybojovala v kategórii IW (Individual women) zaslúženú zlatú medailu spomedzi konkurencie 49 pretekárok!!! 

Zlaté medaile pribudli do zbierky Peťka Gallu a Lili Prokopčákovej aj v kategóriách IM (Indiviual men) a MP (Mixed pair).

V skupinových zostavách sme získali bronzovú medailu v zložení: Bibi Balážová, Sofi Vaceková, Niki Nováková, Lucka Herényiová a Simonka Sivá.

V kategórii Aerobic Dance sme štartovali po prvý krát a podarilo sa nám umiestniť hneď na druhom mieste! Striebru sa tešili Sophi Kaštanová, Tánička Turóciová, Peťko Galla, Simonka Sivá, Sofi Vaceková, Bibi Balážová, Lili Prokopčáková a Rebecca Lattová.

V kategóriách AG1 (staršie žiačky) a AG2 (juniorky) sa nám zatiaľ medaile získať nepodarilo. Napriek tomu by sme všetky naše pretekárky chceli pochváliť za zvýšenie svojich osobných rekordov a nasadenie, ktoré do toho dali. Menovite Lucku Kanožayovú, Kiku Sivú, Sáru Meszárošovú, Nellku Novotnú, Lujzu Achimskú a sestry Kajku a Tamarku Pagáčové.

 

Všetkým srdečne gratulujeme! :)

Zdroj: www.interaerobic.sk