Asociácia športových klubov Inter Bratislava

9.kolo: Topoľčany - Inter (28:33)

Hádzaná21.11.2017 16:27

Hádzanárky uplynulú sobotu pocestovali do Topoľčian za deviatym kolom sezóny. Po minulotýždňovej prehre s lídrom tabuľky Slávia Partizánske 31:25 to bol nenáročný súper. V porovnaní so súperom sme v pomere výhra-prehra za sezónu viedli už pred začiatkom zápasu. Ůvodný gól padol ešte v prvej minúte stretnutia vďaka našej Sise Kochanovej. Ten v priebehu niekoľkych sekúnd vyrovnala súperka Terlandová. V ďalších minútach si vzalo vedenie do rúk domáce družstvo Topoľčian. Zmena nastala v jedenástej minúte, kedy do bránky súpera padol ôsmy gól Interu – Libuše Kubánovej. Od tohto momentu sme vedenie držali na svojej strane: polčas stretnutia sme ukončili s dvojbodovým náskokom 16:18, záver zápasu sme dotiahli s finálovým skóre 28:33. Za najväčší počet gólov vďačíme Sise Kochanovej, ktorej lopta skončila v bráne Topoľčian až 10- krát. :)

Po výhre nad Topoľčanmi sa s tímom nachádzame na tretej priečke tabuľky, hneď za Partizánskym a Zlatnou na Ostrove.

V poradí desiaty zápas sezóny náš čaká 9.decembra v Šuranoch, posledný zápas jesennej časti odohráme doma proti Stupave v nedeľu, 17. decembra.

ŠKP Topoľčany – Respect Inter Bratislava   28:33 (16:18)